Novinky

Zdravotné stredisko Jarabinková 1 je presťahované

Zdravotné stredisko neštátnej polikliniky PRO BIOS na Jarabinkovej 1 bolo zrušené k 31. 10. 2015. Tým sa skončilo poskytovanie zdravotnej starostlivosti na tomto mieste.

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých a gynekologická ambulancia sú od 16. 11. 2015 presťahované na novú adresu - Ružovú dolinu 19, hneď vedľa neštátnej polikliniky PRO BIOS na Ružovej doline 21. 


Infúziami vitamínu C proti rakovine

Infúzna dávka vitamínu C pôsobí na dvoch úrovniach, má duálny účinok. Kým zdravé bunky chráni antioxidačným účinkom a podporuje protinádorovú imunitu, na niektoré typy nádorových buniek pôsobí prooxidačne, blokuje ich množenie a vedie k ich deštrukcii, lebo výhradne v okolí nádorovej bunky sa nachádza prostredie (vďaka prítomnosti ióntov medi, železa a zvýšenej acidite), s ktorým vitamín C tvorí peroxid vodíka, schopný nádorovú bunku zničiť. To je aj dôvodom, prečo autori amerických klinických štúdií pomenovali infúznu terapiu vitamínom C netoxickou chemoterapiou. Mechanizmov pôsobenia vysokých koncentrácií vitamínu C na nádorové bunky je popísaných viacero, avšak tento sa považuje za hlavný. Viac>

 

Špeciálna cena  pre našich klientov: 1 infúzia vrátane aplikácíe: 30 EUR


Novinka liečby rekurentnej infekcie urogenitálneho traktu!

Vážené pacientky, dovoľujeme si Vás informovať  o možnosti riešenia opakovanych infekcií urogenitálneho traktu. Táto liečba je vhodná u pacientiek postihnutých nielen kvasinkovou, ale aj bakteriálnou infekciou. Indikácie a kontraindikácie a ďalšie nevyhnutné vyšetrenia pred nasadením danej liečby sa dočitate ďalej>


Ako sa chrániť pred kliešťom

Jarné obdobie na Slovensku so sebou prináša aj aktivitu kliešťov, pričom v súčasnom obdobi evidujeme ich zvýšený výskyt. Ako je známe, kliešte sa vyskytujú hlavne v tráve a v nízkych porastoch, vo vidieckych i mestských lokalitách. Pri prechode cez miesta ich výskytu môžu kliešte uštipnúť človeka, čím vzniká riziko možného prenosu infekcie, v prípade ak kliešť bol predtým infikovaný.

S cieľom zvýšiť prevenciu a informovanosť detí a dospelých, Úrad verejného zdravotnictva Slovenskej republiky v spolupráci s Európskym centrom pre prevenciu a kontrolu chorôb pripravil informačné letáky s tematikou Ako sa chrániť pred kliešťom a ochoreniami prenášanými klieťami.

Tu nájdete ilustračný leták pre verejnosť

Tu nájdete ilustračný leták pre deti


 

Chcete obdarovať svojich blízkych, priateľov alebo kolegov v práci? Ponúkame Vám darčekové poukážky s 10-% zľavou v hodnote podľa vlastného rozhodnutia na naše služby. Viac›


 

MASÁŽE CHRBTA NA VAŠOM PRACOVISKU Viac›


 

Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie (vchod z Ružovej dolina 19 - hneď vedľa neštátnej polikliniky PRO BIOS) 

poskytuje tieto služby:

  • FYZIATRICKÉ PROCEDÚRY
  • LIEČEBNÚ REHABILITÁCIU
  • MASÁŽE
  • CVIČENIA PRI BOLESTIACH CHRBTICE
  • PILATES
  • CVIČENIA PRE BUDÚCE MAMIČKY

 

Mamografické vyšetrenia bez objednania vykonávame každý útorok a štvrtok Viac>


 

Máte dojča v 8. - 10. týždni života?

Objednajte ho na ultrasonografické vyšetrenie bedrových kĺbov


 

Potrebujete preventínu očnú prehliadku, ak


LIQUID-BASED CYTOLOGY (LBC)

Nový nadštandartný spôsob vyhodnotenia materiálu v rámci cytologického vyšetrenia steru z krčka maternice. Viac>

 

Zdravotná starostlivosť

Špeciálne služby

Články

DERMATOSKOPICKÉ VYŠETRENIE NÉVOV

Podobne ako ženy  absolvujú preventívne gynekologické a muži po 50-tke urologické kontroly, vhodné je i  každoročné dermatologické vyšetrenie znamienok.